ספות נוער

ספת נוער היא אחד הרהיטים הפרקטיים ביותר הנמצא כמעט בכל בית, בין אם בחדר הילדים המתבגרים ובין אם בחדר האירוח או המחשב. כמו כל מיטה, ספה ומזרון, גם את ספת הנוער צריך לבחור נכון, אז הנה מאמר שיסייע לכם במשימה!

בראש ובראשונה: נוחות

אנו מניחים שאנו לא צריכים להרחיב בעניין, אולם חשוב לנו בכל זאת לציין את עניין הנוחות כפרמטר הראשון שמשפיע על בחירת ספות נוער . בין אם מדובר בספת נוער שמיועדת לשימוש קבוע, או רק מדי פעם בחדר האורחים למשל, עדיין אנו תמיד ממליצים לנסות את הספה עוד בחנות, כדי להחליט האם היא מספיק נוחה עבורכם, בייחוד עבור ספות נוער המיועדות לשינה.

בהקשר זה, יש לבחור ספת נוער שתהיה מספיק ארוכה עבור הנער\ה וכזו שתעניק להם את השינה האיכותית ביותר. בנוסף, חשוב לזכור שספת נוער לרוב אינה מכילה מזרן בנפרד לשלד המיטה ולכן, בשונה ממיטות, המזרון בספת הנוער לא ניתן להחלפה, עניין שמדגיש עוד יותר את חשיבות נוחות ספת הנוער לאורך זמן ובייחוד, את הצורך לבחור מראש מיטה אורתופדית ומותאמת.

איכות, קלות פתיחת המיטה והמזרון

פרמטרים נוספים שיש לבחון הם איכות המיטה עצמה (ולא רק המזרן), כלומר החומרים מהם עשויה המיטה, מערכת הקפיצים בה וכד'. עניין משמעותי נוסף הוא קלות הפתיחה של המיטה כדי להגיע לארגז המצעים וגם כדי לפתוח את המיטה עצמה למצב זוגי, או את המיטה הנפתחת במידה וקיימת, הרי בחיי היום יום, וודאי לא תרצו להשתמש במיטה שקשה לפתוח אותה,  להעביר אותה למצבים שונים ועוד.

מקום אחסון

אם כבר הזכרנו את פתיחת המיטה והגישה לארג המצעים, זכרו שספות נוער הן בדרך כלל גם מקום מעולה לאחסון מוצרי טקסטיל שונים בבית, החל ממצעים, בגדי חורף, מפות ועוד. משפחות רבות בוחרות לרכוש ספת נוער במיוחד עבור חדרים קטנים, בהם מקום אחסון נוסף הוא יתרון משמעותי. לכן, שימו לב בעת בחירת ספת הנוער לגודל הארגז, קלות השימוש בו וכד'.

מהי מטרת הספה: שינה או אירוח?

ספת נוער חייבת להיות כמובן נוחה, אולם תדירות השימוש הצפוי בה צריך להשפיע גם על בחירת. במידה ומדובר בספת נוער שנועדה לשימוש קבוע של מי מבני הבית, ייתכן ותרצו להשקיע יותר באיכות הספה, בעוד שכאשר מדובר בספת אירוח בלבד, ייתכן ותעדיפו לשים דגש רב יותר על ארגז המצעים למשל, או גודל המיטה ביחס לחדר הקיים בבית.

בנוסף, ספת נוער יכולה להישמר בבתים רבים לאורך שנים ובכלל, היא אחד הרהיטים הפרקטיים ביותר הקיימים בכל בית. לעיתים קרובות, היא תישאר בבית גם לאחר ההתבגרות של הנער\ה, או תשמש את חדר האורחים במשך שנים רבות מאוד. לכן, קחו זאת בחשבון כשאר אתם רוכשים ספת נוער.

צבע, מראה ועיצוב

אז אחרי שסיימנו לעסוק בכל הפרמטרים הפרקטיים למיניהם, הגיע הזמן לתת קצת תשומת לב לעניין מראה הספה והעיצוב שלה. כשעוסקים בספות נוער בפרט, למזלנו בשנים האחרונות אנו רואים מגוון עיצובים מרעננים וחדשים שמקלים על התאמת ספת הנוער לכל חדר בו נבחר לשלב אותה. מעבר לצבע, רוחב וכד', חשבו האם את מעוניינים שהיא תיראה יותר כמו ספה או כמו מיטה, בייחוד אם היא הולכת להיות בחדר אירוח.

נשמח להכיר לכם את ספות הנוער שלנו

ספות הנוער בחנות שלנו מתאימות למגוון שימושים ומטרות, ומגיעות בגדלים, עיצובים, איכות ונוחות מרביים. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון הרחב שקיים בחנות שלנו ולבחור עבורכם את ספת הנוער המתאימה ביותר!

חברים, בכל הקשור למיטות, ספות נוער ומזרונים, אין חכם כבעל ניסיון. נשמח לראותכם!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן